Bizi yakından tanımak ister misiniz?

2020 yılında faaliyete geçirmeye başladığımız Embrode Fashion kendi bünyesinde ERM Brode&Dantel tarafından üretilen kumaşların imalat aşamalarını gerçekleştirerek müşterisine bitmiş ürün sunmaktadır.

Güpür, brode, dantel ve dokuma alanında kumaş imalatı olan ve onaylı üretim tesisleri ile üretimini gerçekleştiren bir kumaşçı kimliği ile yola çıkan Embrode, esnek ve hızlı üretim kapasitesi ile günümüz şartlarında e-ticaret ve fast fashion mantığına uygun hareket ederek müşterisine hizmet vermektedir. Türkiye’de bir kaç üreticide bulunan numune makinesi ve puncher ekibi ile brode ve güpürde 2-3 gün içerisinde müşterimizin özel desenleri hazırlanmakta olup maksimum 7-10 gün içerisinde içimizde bulunan modelhanemizde bitmiş ürün olarak sunum yapılabiliyor. Kumaş ar-ge ve tasarım ekibimiz ile markalara kendi koleksiyonumuzu sunarak destek vermekteyiz. Embrode Fashion olarak amacımız kumaşının imalatını yaptığımız modellerin ürün geliştirme sürecinden üretimine kadar minimum adet gözetmeksizin takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Fiyatların oldukça zorlayıcı olduğu rekabet koşullarında örme garnili brode&dantel ürünleri için müşterilerimize kendi içimizde bulunan örme departmanı ile destek olmaktayız. Amacımız müşterilerimizle partner ilişkisi oluşturarak tüm süreçleri beraber yürüterek uzun vadeli ilişkiler kurup beraber büyümek.

 

Misyonumuz Türkiye’de tekstil alanında faaliyet gösteren firmalardan ayrışarak kendi ürün gamımızdan yola çıkmak üzere brode, güpür ve dokuma konfeksiyoncusu olarak müşterilerimize niş bir hizmet sunmak.

 

Aylık Üretim Kapasitesi: 100 000 adet

Minimum Adet: 500 adet

Üretim Süresi: 3-8 hafta

TRENDYOL
MORE & MORE
Mark&Spancer
George
Tchibo
Esprit
C&A
New Look
NKD
Bestseller Grubu
LC Waikiki
H&M
ZARA